marca 20, 2014

marca 20, 2014

WIOSENNY KONKURS Z WEGAN NERD I BALLARINI


Pierwszy dzień wiosny to nie tylko dzień wagarowania, pierwsze bazie w flakonie na stole,  ale i czas porządków. Nie lubimy sprzątać, ale taki już nasz wiosenny los. Czekają na Nas mycie okien, walka z pajęczynami, czyszczenie dywanów, pranie kocyków,odkurzanie wszystkich zakątków... Przydało by się też wprowadzić pewnie ład w szafkach. Ułożyć naczynia, umyć zakurzone garnki, wyrzucić co stare lub niepotrzebne.
W tym całym nieprzyjemnym pracowitym zgiełku mam dla Was przyjemną niespodziankę. 
Czy ktoś z Was ma ochotę na nową, czyściutką, świecącą patelnie? Tak?
To bardzo dobrze się składa bo ja i firma Ballarini mamy do rozdania sztukę nówkę, patelnie beztłuszczową non-stick, z punktem therm-point, który informuje, kiedy patelnia jest rozgrzana.
Taka patelnia to nie byle co!  Zapraszam na stronę firmy by zapoznać się z tą wyjątkową marką.
http://ballarini.pl/

Waszym zadaniem będzie tylko wygrzebanie z zakamarków szaf i półek swojej starej patelni i zrobienie jej zdjęcia. To takie proste!

Zasady konkursu.

1. Należy wykonać zdjęcie swojej starej patelni. 
2. Zdjęcie patelni z dowolnym opisem należy umieścić na stronie facebookowej  Wegan Nerd lub Ballarini, albo własnej tablicy. 
3. Zdjęcie starej patelni należy tagować --> #chcenowapatelnieodballarini. Pozwoli nam to na ciągły wgląd do zdjęć.
4. Bądźcie kreatywni! Czekamy na Wasze zdjęcia do 27 marca 2014r.
5. Zdjęcia można "lajkować" i komentować, ale to My wyłonimy naszym zdaniem najfajniejsze foto. Zwycięzcę ogłosimy po 30 marca. Otrzyma on/ona piękną nową patelnie 24cm, non-stick od firmy Ballarini! 


WAŻNA UWAGA!
Pamiętajcie by w profilu zdjęcia zaznaczyć jako publiczny! Żeby wszyscy mogli je zobaczyć!


Do zdjęć!
6 komentarzy:

 1. Starych patelni to ja mam duzo duzo :( a nowych ani widu ani słychu.. jutro albo w sobotę trzeba będzie któregoś starocia sfotografować :p

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale świetny konkurs, na pewno wezmę udział, bo akurat na wiosnę muszę wyrzucić starą i posiąść nową patelnię:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się i nie mogę doczekać zdjęć! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygrać patelnię fajna rzecz, ale po co mieszać w to fb? Zdjęcia można by wysyłać na maila, skoro i tak Wy wyłonicie zwycięzcę. Nie każdy chce, żeby znajomi oglądali starą patelnie na tablicy, w niektórych przypadkach to trochę ośmieszające ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja droga w mojej intencji na pewno nie było nikogo ośmieszać! Jesteśmy dorośli myślę, że nikt ze złością nie będzie śmiać sie z... patelni! Chodzi o zabawę, trochę dystansu i kreatywność. Starą patelnię można przerobić, dorysować buźkę, dymek z dialogiem, postawić ją w nietuzinkowym towarzystwie, albo po prostu zakryć ścierką jak zwłoki na miejscu zbrodni! Baw się i nie przejmuj bo są inni na świecie, którzy swojej patelni używają tylko po zmroku ;)
   Słonecznej pogody! :)

   Usuń